Potrafi rozpalić ogromne ognisko. Choć niepozorna ma w sobie wielką moc. Zdarza się, że pojawia się nie wiadomo skąd, ale przede wszystkim my ludzie jej potrzebujemy, żeby było nam ciepło. Oczywiście mowa tu o iskrze. Takiej zwyczajnej. Jednak my pragniemy Iskry Miłosierdzia, aby rozpaliła płomień Bożej Miłości w naszych sercach. Na pewno byliście drodzy Parafianie zaskoczeni, tym że w naszej parafii zaiskrzyła Boża Miłość nieco inaczej niż zawsze! No właśnie, ale ta Iskra nie może być tylko jedna. Iskrą trzeba się dzielić, to znaczy przekazać drugiemu. Iskrę można również stworzyć samemu, a więc czekamy na Wasze pomysły, uwagi, artykuły itp. Iskrę koniecznie należy przyjąć, żeby nie zmarnować szansy na Boże ognisko, dlatego nie ma co zwlekać: trzeba ją zawsze mieć u siebie w domu! Ofiara jest dobrowolna, dlatego serdecznie do wzięcia Jej ze sobą. W naszym parafialnym informatorze raz po raz znajdować się będą ciekawe artykuły, intencje, ogłoszenia, informacje i zdjęcia z życia naszej wspólnoty. Oczywiście nie zapominamy o tych najmniejszych, dla których specjalnie przygotowaliśmy Kącik dziecięcy. Szczęśliwcy, którzy będą mieć poprawne odpowiedzi, zostaną wylosowani i nagrodzenie po mszy dziecięcej w Niedzielę o godz. 11:15.