Duszpasterze

 Portretowe 1 DSC_0367

Ks. Łukasz Rączka

Ks. Proboszcz
Krzysztof Lala

Ks. Karol Faj

 

Byli księża Parafii na zdjęciu

Byli księża naszej Parafii:

Ks. Proboszcz Stanisław Garbocz – budowniczy kościoła – pierwszy proboszcz – zmarł 26 lutego 2013 roku

L.P.

Nazwisko i imię

przyszedł z parafii

poszedł do parafii

1.

Ks. Dewor Antoni

zastępstwo wakacji letnich
1988

2.

Ks. Malorny Leonard

31.08 1988 – Świerklany

30.08.1993 – Piaśniki

3.

Ks. Rudzki Janusz

31.08.1990 – Chorzów Św.
Barbary

29.08.1994 – Knurów

4.

Ks. Mrukowski Jan

30.08.1993 – Katowice Brynów

29.08.1996 – Jaskowice Śl.

5.

Ks. Sopot Jan

29.08.1994 – Pszczyna

28.08.1998 – Szarlej

6.

Ks. Bryzik Józef

29.08.1996 – Imielin

27.08.1999 – Katowice

7.

Ks. Badura Janusz

27.08.1999 – Katowice Załęże

27.08.2003 – Wodzisław Śl

8.

Ks. Glenc Zbigniew

29.08.2001 – Chorzów Stary

26.08.2005 – Chorzów-Batory

9.

Ks. Stefan Michał

wakcje letnie 2003

10.

Ks. Anczok Krzysztof

29.08.2003 – Zgoda
Świętochłowice

04.09.2007 – Tychy-Czułów

11.

Ks. Jacek Jadasz

26.08.2005 – Knurów

30.08.2009 – Chorzów św.
Barbary

12.

Ks. Andrzej Czarnecki

05.09.2007 – Orzesze

30.08.2011 – Bieruń Stary

13.

Ks. Tomasz Gojny

wakacje letnie 2012

14.

Ks. Krzysztof Skiba

30.08.2011 – Rybnik, św. Antoniego

30.08.2013 – Rybnik – Kłokocin

15.

Ks. Tomasz Maciąg

30.08.2009 – Chorzów Batory

30.08.2014 – Rybnik, św. Jadwigi Śląskiej


Księża wywodzący się z naszej Parafii:

  • Ks. Andrzej Neblik
  • Ks. Arkadiusz Książek
  • Ks. Bartłomiej Bober